Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (83 komentářů)

(31. 03. 2010 07:48) Reagovat
Zdravím,ráda bych si jednou za čas pročistila organismus tím, že nebudu celý den jíst a budu pít vodu. Nevíte někdo, jak často bych měla tohle provádět, aby se účinně zbavovala toxínů.Děkuji za odpověď.
(07. 06. 2010 09:15) Reagovat
Ahoj, já tuto detoxikaci provádím jednou za měsíc a myslím, že je to tak ideální. Cítím se poté dobře a nemám žádné problémy se zažíváním. Všem mohu vřele doporučit.S pozdravemPavel.
(23. 06. 2010 09:44) Reagovat
Ahoj, také provádím tuto detoxikaci, a to jednou za měsíc. Vždy, když má být úplněk. Prý to pak funguje lépe. Nevím, zda to je pravda, ale po této detoxikaci se cítím vždy dobře.
(07. 04. 2011 13:04) Reagovat
Slyšela jsem, že v Japonsku někteří tuhle očistnou kúru provádějí i téměř týden. Chtěla bych to také zkusit, ale nevím, jestli to už není zdraví nebezpečné. Nevíte o to něco víc?
(05. 10. 2012 10:52) Reagovat
Týden je moc, já myslím, že člověk pak není schopný normálně fungovat. Možná se to dá přežit, ale ne při plnění běžných pracovních a dalších poviností.
(30. 11. 2011 16:10) Reagovat
Já provádím detoxikaci organismu každé pondělí (Vždy po víkendu, kdy se u nás obecně jí více). Akorát, že má detoxikace nespočívá pouze v pití vody, ale také ten den jím ovoce a zeleninu. Myslím, že je to ideální a nemusím tolik hladovět.
(07. 05. 2013 04:47) Reagovat
to já bych asi ve všední den nevydržela nejíst a jen pít či mít k jídlu jen ovoce a zeleninu. Asi by mi to celkově narušilo den, spíš bych to zkusila někdy o víkendu, jestli to vydržím.
(30. 07. 2010 08:43) Reagovat
Dobrý den,já myslím, že je vhodné provádět detoxikaci neustále. To znamená jíst zdravě a hlavně přijímat hodně ovoce a zeleniny, které jsou přirozenými oxidanty a čistí tak tělo.
(13. 09. 2010 10:55) Reagovat
Také se snažím jíst hodně ovoce a zeleniny, ale není nad to si jedou za čas kompletně vyčistit organismus a celý den nejíst. člověk se pak cítí lehčí a celkově od té doby, co tuto detoxikaci aplikuju, tak je mi lépe.
Pesovka, (19. 12. 2016 14:59) Reagovat
Dobrý den, máte někdo zkušenost s detoxikačním čajem? Pomohl vám? Případně jaký doporučíte koupit?
(26. 05. 2010 08:12) Reagovat
Dobrý den, poslední dobou mě neustále sužovala únava, bolesti hlavy a celková slobost organizmu. Kamarádka mě přivedla na detoxikaci - ať ji zkusím, že by mi mohla pomoci. Ještě nikdy jsem ji však nezkoušela a nějak nevím jaký způsob je zaručený. Co byste mi doporučili?A ještě jednu otázku, doprovází detoxikaci také bolest hlavy, nevolnost a unavenost? Protože mi právě probíhá zkouškové, takže bych potřebovala být soutředěná. Děkuji!
(02. 07. 2010 16:36) Reagovat
Dobrý den Evo,pokud budete provádět jednodenní detoxika, tak unaveá nebudete, ani vás nebude bolet hlava. Důležité je hodně pít, ovšem neslazené nápoje - jen čaj či vodu. Jinak možná právě vaše únava a bolest, mohou být způsobené stresem, který je pro vysokoškoláky typický, takže se kromě toho také zkuste zaměřit na psychohygienu. S pozdravem Jarka
(29. 08. 2010 16:54) Reagovat
Dobrý den,byli jsme se s manželkou na jedné předváděcí akci o celkové očistě.Velice se nám tato přednáška líbíla.Ale co nás posléze znejistilo? Uváděli že se dělá v Americe očistná kůra,která stojí 100000 Kč,ale že prý je o to velký zájem,že se tam člověk nedostane dříve než cca 5 let.Takže nám nabízejí tablety "BIOVITAS" od firmy EGENS.Tato kůra je na tři měsíce,stojí 30000 Kč, ale když sepíšeme smlouvu na předváděcí akci máme to se slevou, za 9500Kč. Museli jsme složit částku 2 tisíce Kč.Nechali jsme si tento preparát na splátky 2x 9500Kč celkem 19000Kč.Když zaplatíme půlku pošlou nám už oba preparáty.Prosím má někdo s tímto preparátem nějakou zkušenost? A neví někdo jestli se nějaká kůra provádí v Americe? Pokud ano byl bych rád kdyby nám někdo odpoveděl.Děkuji Tajrych Jiří
(21. 09. 2010 09:10) Reagovat
Já bych těmto předávděčkám vůbec nevěřila. Jsou všechny stejné. Nalákají vás na něco úžasného, co vám pomůže, nabídnou slevu, vytáhnou z vás velké peníze a nic se neděje. Raději bych obětovala 2 000 Kč, které jste už do toho vložili, než abych do toho cpala prachy dál.
(31. 12. 2011 14:22) Reagovat
Přesně tak, dnes už by na to lidi měli být odolný, všude je těch předváděček hodně a už se i hodně lidí spálilo. Nejhorší je, že tyhle lidi ví, na co člověk slyší - zdraví, krása...Psychologie manipulace jak vyšitá...
(23. 09. 2012 17:45) Reagovat
Zdravím koupila jsem si tento preparát a nic se nedělo je to jen podvod.Zjistovala jsem zda vůbec něco takového je v americe a nikde jsem to nenašla a vypovídá to že firma co to tu prodává je z ostravy a né z ameriky.A lékař mi to taky nedoporučil
(22. 01. 2013 05:23) Reagovat
Takových rádoby zázračných preparátů je na trhu hodně a ještě jsem neslyšela o předváděcí akci, která by nebyla manipulativní. Třeba někdo má jinou zkušenost, nevím...U detoxikace bych se držela osvědčených postupů, které nic nestojí, nebo stojí minimum peněz - zdravá strava, čistící čaje atd.
(11. 11. 2010 13:48) Reagovat
Dobrý den,spolupracuji s česko - kanadskou firmou AKUNA, která nabízí přípravky čistě na přírodní bázi. Tyto produkty jsou především určeny k posílení imunity, stabilizaci všech pochodl v těle a zejména k detoxikaci organismu (játra, ledviny, střeva, plíce, kůže).V případě Vašeho zájmu Vám pošlu na emil podrobné materiály k prostudování.Můj email je: Jiri_Slama@email.czS přátelským pozdravem, Jiří Sláma, BRNO.
(23. 12. 2010 11:21) Reagovat
Já se snažím téměř pořád jíst zdravě a dietně, takže si myslím, že žádná větší detoxikace organismu je třeba. Někdo si myslí, že může jíst, co chce a jednou za čas držet jednodenní půst. člověk pak má maximálně ze sebe lepší pocit, ale nemyslím si, že na zdraví by to mělo nějaký větší vliv.
(27. 10. 2011 11:14) Reagovat
Já jsem stejného názoru. Snažím se průběžně do sebe dostávat hodně antioxidantů v podobě ovoce, zeleniny a zelených čajů a jsem spokojená a doufám, že mé tělo taky.:)
(23. 05. 2012 04:48) Reagovat
Tak ona kvalita stravy udělá hodně. Od té doby, co jsem změnila svůj jídelníček na zdravější, tak se cítím lépe a myslím, že další detoxikaci organismu nepotřebuji.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Detoxikace-organismu.cz
Kontakty