Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (83 komentářů)

(29. 09. 2011 12:54) Reagovat
Detoxikační diety jsou fajn, ale pozor na to, když s nimi skončíte. Chtěla jsem si pročistit organismus, takže jsem tři dny jedla pouze ovoce a zeleninu, ale pak jsem si zašla s přítelem na večeři a dala jsem si vcelku tučné jídlo. Prožila jsem peklo. Proto když přistupujete k detoxikační dietě, tak po jejím skončením začínejte s jídlem opatrně.
(23. 01. 2012 10:25) Reagovat
Na tom něco bude...Ale tak se celkově snažím jíst hodně ovoce a zeleniny, takže věřím, že se průběžně čistím dost. Důležité je, aby člověk hodně pil. Slyšela jsem, že lidé celkově málo pijí a v tom je velký problém.
(28. 11. 2011 16:10) Reagovat
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat-nedávno jsem četl článek o jakém si roztoku, který má jednak účinek pročistění organismu a částečně i zhubnutí. Roztok si prý můžeme namíchat i sami doma a na každý den se toho pije zředěně asi dva litry. Nesmí se na to jíst a je to asi na týden.Chtěl jsem se tedy zeptat jestli je to pravda a o co se jedná.Už jsem zapomněl kde jsem to četl a nemůžu to najít.Chtěl bych to vyzkoušet, ale nevím z čeho se ten roztok připravuje apod..Byl byhc moc rád kdyby jste mi prosím napsali jak to mám připravit atd.Děkuji moc Jan
(29. 11. 2011 19:15) Reagovat
Dobrý den :-) Mám dotaz na džusový půst....Už nějaký týden o tom čtu a moc se mi tato detoxikace líbí. Moc zkušeností s půsty ovšem nemám....v minulosti jsem dávala svým způsobem života játrům dost zabrat a proto se ptám, zda si 21 denním džusovým půstem játra neoddělám?? V nějakém pořadu byla studie-týdenním půstu a tam se dobrovolníkům funkce jater dost zhoršila. Toto je jediné, co mne před půstem odrazuje a trošku děsí. Nerada bych si pokazila zdraví. Někde píší že to játra uzdraví,někde že silně poškodí, jsem zmatená.Díky za rady!
(18. 02. 2012 19:52) Reagovat
Prosím o radu, zda existuje nějaká přírodní léčba na pročistění krve při ucpávání cév.Moc děkuji za případnou odpověď. Pomohly by rostlinné přípravky Akuny?
(26. 02. 2012 18:47) Reagovat
Já myslím, že nejlepší je pít hodně zeleného čaje, který obsahuje oxidanty a dále také jíst ovoce a zeleninu a celkově jíst zdravá a lehká jídla.
(02. 03. 2012 11:03) Reagovat
Ahoj! Já teda detoxikaci provádím vždy na začátku jara. Jinak přes celý rok pitím bylinných čajů, které jsou zaměřené přímo na detoxikaci. Ozvěte se na mejl pokud vás zajímá jaký piju.
(13. 08. 2012 14:18) Reagovat
Ono je důležité tomu přizpůsobit víc než jen pít čaj. Spoustu lidí si zaneřádí organismus různými toxiny a pak doufá, že to spraví pití čaje. Člověk by se měl detoxikaci věnovat průběžně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Detoxikace-organismu.cz
Kontakty