Úvod Recenze knihy - Detoxikace střeva

Recenze knihy - Detoxikace střeva

ew5 Ano, všichni jsme tvůrci svého vlastního zdraví a úspěšnost léčby z velké části záleží na nás. Tak zní hlavní poselství léčebné metody doktorky Kousminové, která se zasloužila o odkrytí skutečného významu často přehlížených jevů, k nimž dochází v tlustém střevě.
název knihy : Detoxikace střeva

Autor: Josiane Mignot
Nakladatelství: Fontána
Město: Olomouc
Rok vydání: 2008
Počet stran: 254
ISBN: 978-80-7336-452-6
cena : 220 Kč
Anotace

Ano, všichni jsme tvůrci svého vlastního zdraví a úspěšnost léčby z velké části záleží na nás. Tak zní hlavní poselství léčebné metody doktorky Kousminové, která se zasloužila o odkrytí skutečného významu často přehlížených jevů, k nimž dochází v tlustém střevě. Detoxikace střeva má zásadní vliv na rovnováhu organismu, neboť zbavuje tlusté střevo toxinů a jiných jedovatých látek, které se v něm po dlouhá léta hromadí následkem špatné stravy a životosprávy.


Naše recenze

Na začátku knihy vás čeká předmluva Dr. PhilippeGastona Bessona, předmluva Jaceuese Vaissaca a úvod. Následují tři části knihy. První část s názvem „Colon hydroterapie a správná životospráva“ přibližuje historii střevních výplachů, zdravou stravu, detoxikaci a detoxinaci, trávicí trubici, střeva, normální střevní flóru dospělého člověka, nemoci tlustého střeva, rektální výplach, Colon hydroterapii, vodu a užitečné dodatky (pečujte o svá střeva, indikace colon hydroterapie a kontraindikaci colon hydroterapie). Další část se více zaměřuje na životosprávu – osobní rozvoj, zácpu, nadváhu, kolitidu a jiné choroby. Obsahuje také zajímavou kapitolu „Chci se uzdravit, ale nechci nic měnit“. Poslední část se jmenuje „Vliv našeho chování na peristaltiku střev“ a upozorňuje na to, že i střeva mají svou „hlavu“, dozvíte se také více o tzv. „hara“. V knize jsou rovněž dodatky, které se věnují biodynamické teorii neuróz. Publikace je pěkně členěná, přehledná a dobře se čte. Důležité informace jsou zdůrazněné tučným písmem a najdete tu tabulky


Diskuse (1 komentář)

(12. 04. 2012 12:20) Reagovat
taky bych si měla půjčit nějakou knížku, která je o detoxikaci organismu. Na netu toho je hodně, ale věřím, že mnoho věcí nepsali odborníci. U knížky se už odborný náhled dá předpokládat. Chtěla bych díky detoxikaci zhubnout, ale také si zlepšit zdraví a posílit imunitu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Detoxikace-organismu.cz
Kontakty