Úvod Recenze knihy - Zbavte se toxinů v těle

Recenze knihy - Zbavte se toxinů v těle

„Již celých třicet let je lidstvo varováno před závažným nebezpečím pesticidů. Chemické substance s dlouhou životností zamořují nejen přírodu, ale hromadí se i v lidském těle. Rozsah této osudné zátěže potvrdila analýza mateřského mléka a tukové tkáně.“
název knihy : Zbavte se toxinů v těle
Autor: Ruediger Dahlke
Nakladatelství: Ikar
Město: Praha
Rok vydání: 2008
Počet stran: 175
ISBN: 978-80-2491025-3
cena : nelze běžně zakoupit, pouze knihovny
Anotace

„Již celých třicet let je lidstvo varováno před závažným nebezpečím pesticidů. Chemické substance s dlouhou životností zamořují nejen přírodu, ale hromadí se i v lidském těle. Rozsah této osudné zátěže potvrdila analýza mateřského mléka a tukové tkáně.“ (z předmluvy knihy)


Naše recenze

V úvodu knihy se dozvíte o podstatných duševních aspektech a o důležitosti léčby člověka na všech úrovních. Následující kapitola s názvem „Od přirozeného postního rytmu k životu v nadbytku“ jsou informace o neblahých účincích civilizace, o půstu – jeho působení, společenských trendech a historii, o zevní pravidlech versus vlastní zodpovědnosti, příčinách usazování odpadních látek atd. Další kapitola se zaměřuje na odbourávání toxinů, o výživě, nebezpečné dietě, o tom, jak skoncovat s ukládáním odpadních látek v organismu, o kouření, problémech s tělesnou hmotností, škodlivosti mobilních telefonů… Kniha také upozorňuje na nutnost probouzení vlastních instinktů, více budete informování i o překyselení organismu a jeho následcích, o odpoutání na všech úrovních atd. Další kapitola je věnována doplňkovým opatřením při detoxikaci a očistě organismu, konkrétně o meditaci, hathajóze, čchi-kungu, dýchání, energetické kolébce, orgonové koupeli a dalších očišťujících kúrách. Následující kapitola se zabývá očistnou silou vody, soli a chleba. Najdete tu také návod na detoxikaci a komplexní očistu organismu, očistu střev, detoxikaci prostřednictvím jater a ledvin a o dalších detoxikačních a pročišťovacích metodách. Publikace je přehledná, členitá a dobře se čte. Na konci knihy najdete přehledný rejstřík a nabídku dalších knih, které nakladatelství Ikar vydalo.


Diskuse (2 komentáře)

(15. 05. 2013 05:09) Reagovat
Začala jsem se také zajímat o toxiny a takové věci. Je fakt, že si člověk zbytečně škodí a zadělává živnou půdu pro rozmanité nemoci.
(01. 08. 2013 12:46) Reagovat
Jenže zase na druhou stranu, jak se jich zbavit? Kamrádka říkala, že jsou na to nějaké přípravky, ale to mi přijde zbytečné. Do sebe něco cpát...Musí to přece jít i nějakou přirozenou cestou nebo ne? Já těm toxinům celkově moc nerozumím.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Detoxikace-organismu.cz
Kontakty